Horolezectví letní

16. – 23. 8.  2015, italské Dolomity, Cortina D'Ampezzo

Cena akce:    3100,- Kč zahrnuje ubytování, zapůjčení lezeckého materiálu, studijní materiály, režijní náklady. Ostatní náklady /doprava, strava, lanovky, pojištění atd./ si hradí účastníci.

Pokyny k platbě (přihlášení na akci): Přihlásit se můžete osobně na KTV nebo mailem na oto.louka@ujep.cz

Platbu uhraďte na účet č.: 1815127533/0300, variabilní symbol: osobní číslo STAG /např. 01023/,  do 14. 6. 2015, do poznámky napište své jméno  a příjmení. Jednu kopii ústřižku nebo dokladu o převodu na účet, je nutné  dodat vedoucímu kurzu (v papírové podobě do schránky, nebo emailem). Originál  si vezměte pro kontrolu na kurz, aby se doladily případné nejasnosti.

Doprava:  individuální

Stravování:  individuální /vařič, rendlík a potraviny/, potraviny lze dokoupit na místě…

Ubytování:  Camping OLYMPIA viz.  https://www.campingolympiacortina.it/ita/info.html, ve VLASTNÍM stanu.

Vybavení:  pevné boty /pohory/, nestačí pouze nízké maratonky!!!, dále sandály, maratonky, oblečení a vybavení pro turistiku, nezapomeňte: pláštěnku, čepici, rukavice, návleky na boty, větrovku s kapucí, teplou bundu do kempu, dobrý spacák, karimatku, stan, osobní lékárničku, /obinadlo, leukoplast s a bez polštářku, aspirin / paralen, dezinfekci /plast/, pas-OP, pojištění pro VHT, průkaz pojištěnce, malý batoh na túry, láhev na vodu (termosku), čelovku, píšťalku, fólii, turistickou mapu, doporučuji: skládací turistické  hole, hygienické potřeby, sluneční brýle, krém UVfaktor 15 a více.,repelent, popř. ždárák.

Povinné vybavení LEZECKÉ: helma, sedák, prsák, odsedávačka, ferratový set, rukavice na ferraty, lezečky, jistítko, karabiny 3x s pojistkou. Materiál k zapůjčení: helma, sedák, ferratový set, odsedávačka, karabiny, jistítko, prusíky

 

Průkaz ČHS, zařídí si každý účastník!!! (Pro členy HO USK mohu zařídit společně)

 

Vedoucí kurzu: Dr. Oto Louka